| 4b a întrebat:

Daca nu am fi avut ghinion, am fi avut noroc la toate?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Norocul si ghinionul nu exista. Omul isi faureste singur soarta, nu i-o scrie nimeni, si-o scrie chiar el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DyNo):

Asa nu exista, insa unora daca li se intampla o conicidenta gata e noroc, iar daca este un accident nefericit e ghinion. Cum ai spus si tu destinul mi-l fac cu propria mana.

6 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Oare al cui este numarul acela de telefon pe care-l oferi in toate raspunsurile tale?

| 4b explică (pentru Inferno):

laughing hell no, nu intreba...

| OOOLEOOO a răspuns:

Exista noroc?

''Nu multumesc niciodata norocului ci doar marelui Jah''
Babaman.

| RAY a răspuns:

Nu exista ghinion, noroc, omul se distruge singur isi caldeste un viitor bun singur

| Mădă0611 a răspuns:

Noroc si ghinion nu exista, depinde care parte a paharului o privesti, daca ar exista, se poate zice ca uneori ghinionul e noroc --> http://www.ziare.com/......to-1102163

http://www.descopera.ro/......nui-expert /:)