| Slavic a întrebat:

Ati simtit cutremurul ?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel de acum câteva zile? Nu.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Am simtit un cutremur de 9 grade, dar am fost beat atuncirolling on the floor Glumeam, nu am simtit.

| pepe a răspuns:

La mine se simte numai dacă este peste 6 grade.

mariana
| mariana a răspuns:

Nu s-a simtit cutremurul la care faci referire, decat efectiv in zona Vrancei, unde a fost de intensitatea de 4, 6 grade pe scara Richter. La Bucuresti acest cutremur a avut doar 3 grade pe scara Mercali si drept urmare nu s-a simtit, fiind de intensitate foarte mica.
Dupa cele spuse de D-ul Ing. Gheorghe Marmureanu, directorul Institutului de seismologie, Romania curand, nu se va confrunta cu un cutremur de mare intensitate, ceea ce inseamna ca, suntem feriti si de "scuturarea" pamantului, pentru ca acum ne "scutura" criza si urmarile ei destul.
O zi buna si un bun sfarsit de saptamana.

| Brotacelu a răspuns:

Care din ele?laughing)

| wall a răspuns:

Eu nu. tu?

| georgiana_5779 a răspuns:

Da...luasem un 6 la franceza si i-am zis lu profa ca din cauza ca mi-a stricat mie media de 10. eram singura care glumealaughing

| ♥Anto* a răspuns:

Care? ala de acum cateva zile?

| criiisa a răspuns:

Sincera sa fiu nu
cred ca trebuia sa-l simt avand in vedere ca stau in braila

| ionut2955 a răspuns:

Da

| EmpireStateOfMind a răspuns:

A fost cutremur?laughing)