| Nu conteaza a întrebat:

Ati simtit cutremurul? >:

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Nu, nici nu am stiut ca a fost, acum, cand am vazut intrebarea ta m-am interesat si uitati cateva informatii pentru cei care nu stiu : "Tocmai acum 10 minute, la ora 18:16 minute, a avut loc un cutremur cu magnitudinea de 4, 8 grade pe scara Richter, in zona Vrancea. Adancimea cutremurului a fost de 120 km."

93 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, abia acum am constiintizat cu adevarat ca a fost unul ( thinking cred ca dormeam), desi parca auzisem ceva la stiri, dupa ce am vazut, ca intrebarea ta se afla in topul celor mai populare/accesate intrebari. surprise Oricum, ma bucur ca nu l-am simtit. oh go on day dreaming

Elianna
| Elianna a răspuns:

N-am simtit nimic.Noi aici la Brasov suntem mai feriti, din fericire! Am vazut la televizor ca a fost!

| elena a răspuns:

Nu, sunt prea departe de el. Nu te impacienta, a trecut, altul nu mai vine.

| Razvan a răspuns:

Stiam eu ca sunt nesimtita dar nici in halul astahee hee
Cum sa nu simt eu un asemenea cutremurhappyAsta nu pot sa mi-o iertsad

Janina
| Janina a răspuns:

Iar?

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu,deloc.

| Bishop a răspuns:

Nu. Nici nu stiam ca a fost azi cutremur. Ce nesimtit sunt thinking

| Bishop a răspuns:

@BRO deci suntem 2 laughing

| cornel a răspuns:

Nu

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Sunt din Suceava si nu l-am simtit` sad

| εїз a răspuns:

Da. l-am simtit. eram la calculator. cand se misca monitoru laughing
si televizizoru. cica mai vine unulaughing

| Ea12345 a răspuns:

In Dolj deloc...sau nu l-am simtit euthinking

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu l-am simtit big grin am aflat dupa ca a fost.

| Deea a răspuns:

Nu

| Victoria a răspuns:

Da, dormeam si s-a zguduit patul cu mine laughing

| Asdffd a răspuns:

Hi`Hi`... =P
Tzapaaaa
Sunt din Timisoraaa laughing
Si nu, nu l-am simtit tonguetongue

| JustMeFlory a răspuns:

Nu l-am simtit! La ce ora a fost?:O

| Alex_2741 a răspuns:

Am dormit de nu am mai simtit nici cutremur nici nimic laughing) la mine poa sa fie cutremur de 10 grade laughing daca dorm nu mai simt nimic tongue doar daca dorm adanc tongue

| nuamPleaca a răspuns:

Nu big grin deoarece sunt din tg-jiu }{

| Mary Marry a răspuns:

Nu.Nici nu stiam ca a fost daca nu imi zicea mama.

| FeFy` a răspuns:

Aaa, deci de asta fugea frigiderul.

| Bii26 a răspuns:

Pai...sincera sa fiu nu. straight face. Pentru ca am fost la tara si aveam eu de munca acolo.Nu-mi mai trebuia si cutremure pe cap happy. Mersi de anunt!
Te pup

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Hau zguduiudu?
Tencuim, tencuim!"

| Beatrice a răspuns:

Nu big grin... in moldova nu prea.thinking

| Fvn a răspuns:

:O cand a fost? vad si eu acum pe antena 3...

| Jane a răspuns:

Nu. La ce ora a fost?

| Kidd a răspuns:

Nu:-s A fost? Chiar nu am simtitlaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Nu thinking
hmm... ce chestie
toti cu care am vorbit azi nu au simtit cutremurul laughing

| Smackdown a răspuns:

Nu s-a simtit la mine, in Calarasi