| Parintele a întrebat:

Ati simtit cutremurul?

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Da, putin, ca dormeambig grin

45 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu eram la magazin cu o prietena.Si nu am simtit absolul nimic laughingSi acum cand am ajuns acasa mi-a sp mama ca a fost cutremurhee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Bine ca trecut

| Silvia a răspuns:

Nulaughing..chiar daca stau in Ctalaughing

| Annitu a răspuns:

ăla pe care l`ai provocat u? thinking

leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - eram la etajul 7. Desi destul de departe de Marea Neagra.

| MisterKat a răspuns:

Eu la ora aia dormeam atat de profund. am simtit ca patul vibra incet si atat, dar mie nu mi-e frica de cutremure. la mine in oras sunt protejat de munti...eu sunt din Brasov happy Noi astia din provincie(cum zic "bucurestenii") suntem mai feriti de cutremure decat cei din sudul Romaniei.

| Parintele explică:

Aici in Buc. a bazait putin vitrina si lustra s-a balansat usor.totusi 5, 8 nu e chiar mic.

| maryana5 a răspuns:

Yo dormeam linistita... si mi-a distrus somnu sad se zguduia patu' cu mine rolling on the floor credeam ca imi face familia vreo farsa... dar e nu au simtit nimic straight face
xoxo, mary peace sign

| Dorinel a răspuns:

Hehe...stau la etaju 8,se misca blocul stanga dreapta cu mine laughing

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu=)

| albastrel a răspuns:

Baiii ce nesimtita sunt! nu am simtit nimic big grin

| death a răspuns:

Da, dar am că iar o zguduie Guvernu'laughing

| Smackdown a răspuns:

Nu.Sunt din Calarasi

| adeana a răspuns:

Nu am simtit.
Am tot cautat informatii pe net, dar. site-ul Institutului de Seismologie e picat. pe site-urile realitatea sau antena 3 - "Un puternic cutremur a zguduit Romania". Ce le mai place sa semene panica printre oameni.

| cLaudYu a răspuns:

La cluj nu s-a simtit.

| Zmeura a răspuns:

Care ce si cum?rolling on the floor nu am simtit nimic

| VladDu a răspuns:

La mine pe Luna nu s-a simtit.

| hashe86 a răspuns:

Si eu care credeam ca muta vecina de deasupra mobila!

| kitty_9527 a răspuns:

Pare culmea dar, acest cutremur a fost chiar de zuia mea rolling on the floor

| eu_4161 a răspuns:

Eu stau in Iasi si sincera sa fiu nu am simtit nimic, numeni nu mi-a spus nimic... Oameni buni ziceti-mi va rog si mie, cand a fost cutremur?

| raluca_2686 a răspuns:

Nu, la piatra neamt nu s-a simtitbig grin

| LOADING █████████99% a răspuns:

Eu ma plimbam cu rolele si ce sa simt, alergam cu o viteza...laughing

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Nu sad Dormeam la ora aia laughing) m-am trezit peste 30 de min si m-am uitat la tel si era plin k mass'uri laughing de la yahoo k a fost cutremurhee hee Ma intreb ce au simtit cei de la ct laughing) sau cei din apa smug

| dyav0litza a răspuns:

Nu acum am aflat doar

| TatSergiu a răspuns:

Chiar așa tare m-am beșit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, acum am aflat si eu de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Personal, nu.
S-a simţit la Constanţa şi Bucureşti, magnitudinea a fost de 5, 1 pe scara Richter.
O zi bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, am intrebat si eu da nu l-a simtit multa lume la intrebarea mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a simtit foarte bine si la Calarasi.