| Sophie a întrebat:

Ati simtit cutremurul?

12 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Daaa straight face A fost la 5:24 :-s. da o fost fain :X laughing pakat ca poate fii periculos daca e mai maresad Pupici kiss

| Mălinuşaaa a răspuns:

@Gabrielaoriflame : a fost de vreo 4 grade si cevahee hee kiss

| herbalist a răspuns:

Daaaawinking

| Paulla a răspuns:

Da, dar mi-a fost prea lene sa ma dau jos din pat...

| gabriela10 a răspuns:

Da...la mine era 5:25laughingtremura patul cu minehee heem-a trezit naiba din somn.De cate grade o fi fost?thinking

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

A inceput din judetul Vrancea eu sunt in Bucuresti?!

| DyDy7432 a răspuns:

Da l-am simtit. Nu mai vedeam nimic in fata ochilor. M-a luat din somn si m-am trezit brusc. Se zguduiau geamurile...

| ๓ยเ a răspuns:

Ce cutremur?

| nebuniciutau a răspuns:

Da o fost la 5 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cutremur?