| Friendship a întrebat:

Aveti animale sau ati avut?
ce animal?
ce nume are/avea?

Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

Ador animalutzele
Am avut zeci de pisici... cel mai multe am avut 7 [deodata] doua mari si 5 pui...
Acum am 3 catei, doi mititei si una mare:X!
Baiatu` are numele Tonky, catelusa mik Lisa iar cea mare e a lu` tata si o cheama Lesi am mai avut un catel Miki dar i l-am dat lu` bunicalove struck!
Pisicutzele aveau diverse nume : Pumpkin [are portocaliulove struck], Sisi, Misi, etc.

Kiss`! Fundabig grin?

15 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Am o catelusa : Pamela :X
Am o pisica : Mitzi :*
Am avut un pisicutz : Miky crying
Am avut un caine : Max crying

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Am avut un motan il chema Misu

| Someonelikeyou a răspuns:

Da am. un caine si 3 pisicute.
pe caine il cheama "Ursu".

iar pe una din pisicute o cheama"Miky"
:X

| lariisa99 a răspuns:

Papagali (leana si costel) caine (tomita.mark) pisica(regina, kitty) hamster (alvin si ront-ront) peste (emilly) iepure(pufaila si fulg de zapada)

| scully a răspuns:

Oooff am avut un caine Patrocle care a murit, un caine Mac care a fugit de acasa si o pisica Speedy care...si ea a fugit de acasa...sad

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Pai am avut multe...
Am avut multi casei si pisici.
Am avut un catelus micut.Il chema Robyhappy
Acum am un Bulldog il cheama Lucy.
Am avut mai multe animale dar... Leam spus pe cele care mi-au placut cel mai multlaughing

| saymoon a răspuns:

Am doi catei :
-Rocki
-Michey (amandoi catei)
2 pisici:
-Fandy ( motan roscat, ca cel din reclama)
-Motan (asa l cheama, e de fapt pisica), dar raspunde cand o alint Pisa.

| alexutzu00791 a răspuns:

Doar ce mi a murit un caine pe nume jack

| cornelia_9446 a răspuns:

Am 2 hamsteri care se numesc:kiki(baiat) jojo(fata)

| LoliQ a răspuns:

Am avut un ciine pe care il chema Miki (era mic si foarte dragut), o pisica ce avea numele Zuzu (un nume straniu, dar totusi placut) si un papagal Pako.
Daca ai vrea un ciine ti-as propune: Mark, Tonky, Jack, Kiki, Villy.
Daca o pisicuta: Liza, Lucy, Kiki, Sela.
Daca un papagal: Riko, Kiki, Melo.
As vrea o fundita daca am meritat.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Am 2 catzelushy p care ii adorr:X
un puiut de collie puppy alb cu maro pe care o cheama lassie
si un pechinez micc alb cu negru p care il cheama miky:X

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Si mai am 3 papagali
2 perusi
si unul din ala care rupe cateva cuvintelaughing
coco, luci, emmylove struck

| wykyal a răspuns:

Ptc stau la curte si antr o gospodarie se cresc si porci(pe care sa i tai de craciun sau nu-nu atunci)eu am o purcea care an vara a nascut 5 purcei unul singur semana cu ea (se opreste langa tine si steapta sa o mangai si numai o data daca ai pus mana pe ea se aseaza sa o mangai si pe burta e o dulcica)si ieri a murit as vrea sa stiu de ce dar nu gasesc un medic veterinar (pe net )care sa mi raspunda

| bumblebee a răspuns:

Da am avut un motanel birmanez si-l chema oscarhappy

| ionutsorin a răspuns:

Ares, un pitbul foarte familist adora copii si bebelusii