| kiky278 a întrebat:

Voi aveti animale? Cine are animal ca al meu funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doi caini:unulpui de ciobanesc german il cheama rex si o lupoaica mare pe nume linda si imi voi lua o pereche de perusi cu care daca vb intr-un invata sa vb! perusi=papagali

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

Eu am un urs in dormitor si cativa delfini asezati langa el, ma mir cum de nu i-a halit pana acumhee hee

| Roby67 a răspuns:

Eu am purici, vrei si tu?
PS. ar fi bine sa-mi dai mie funda ca sa aiba unde sa se ascunda mai bine rolling on the floor

| Tourniquet a răspuns:

Da. Am la curte un caine, 4 iepurasi, 1 closca cu 7 pui, 1 porc. Cel mai mult imi place cainele love struck.

| Doddel a răspuns:

Rechin.

| LolNope a răspuns:

Eu am un caine, o pisica, un papagal, o broasca testoasa, 2 pestisori aurii, 4iepurasi, 11curcani, 1 cal(stau la tara), 1 vaca, 2boi, 15 porumbei, 9 gaini, un porcusor(nu de Guineea), 2 de guineea si un hamster. Fundita?

| LolNope a răspuns:

A si am uitat mai am si un frate ca un animal de casa...

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu ma o pisica gri de 2 ani si un catelus :X

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu papagali tu?

| dαɴЗ a răspuns:

Pisica, Testoasa, Papagal, Caine...etc.happy
PS:. caini vreo 4happy

| JustMelavJustMe a răspuns:

Pisicutza...(motan)
P. S tonguerofu de geo si istorie(ca-i acelasi)

| RoxAnana a răspuns:

Am 6 pisici si un catel

| Bilqux a răspuns:

1 catel,
2 pisicutze
3 iepurasi
3 vacutze (stau la tara)
vreo 20 de gaini
1 porcusor (nu de guineea)
si 1 fratehee hee

| JustBelive a răspuns:

Am 2 caini(unul din ei o sa fete)si amandoua sunt cateluse, pisici, porc de guineea si am avut un hamster inainte de porc de guineea, dar a muritcrying

| melissa_3397 a răspuns:

Animal ca fratemeu nimeni nu mai are rolling on the floor))) :-J

| DenisaAbdn a răspuns:

Jumatate de porc. Transat, in congelator.

| Meryem027 a răspuns:

Da, am animale pentru ca-mi plac animalele...bine, mai putin sobolanii si soarecii. laughing Revenind, am doi caini( un caucazian si un bichon), un papagal, un porcusor de guineea si o broscuta testoasa. Pa, pa!

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

eu il am pe harciog

| elena17pb a răspuns:

Eu am un caine o pisica si pesti

p. s. se inteleg suuuupppeeerrr

| Stephy_6428 a răspuns:

Depinde ce animal ai big grin Eu cel putin am un iepuras :X