| GreenBubbleLove a întrebat:

Aveti ceva care sa ma poata face cu adevarat sa plang?

Stati linistiti nu sunt emo doar ca nu am mai plans demult si vreau sa imi amintesc cum elaughing)

funditahappy

Răspuns Câştigător
| kryssy_6491 a răspuns:

De ce sa-ti faci vitza amara cand esti fericit, stai linistit vor fi si momente cand vei plange si atunci te vei satura de ele; nu sht daca chiar vrei sa plangi gandeste-te la ceva dureros din vitza ta sau la un lucru ce s-ar putea intapmla vreodata si de care tie frica :*:*

15 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Uita-te la filme. De exemplu :
- Hachiko : a dog's story.
- Me&Marley.
- American Beuty [mi s-a parut...super trist]
- Finding Neverland [cu Johnny Depp]
- The Hours.
- The Bucket List.
- The Notebook.
- P.S.: I love you
- Sweet November.
- Din Raiul Meu.
- American Beauty
- Requiem for a Dream
- Sweet November
- The Notebook
- Requiem For A Dream
- Gone With The Wind.
- Stay de Marc Forster.
- If Only.
- Into The Wild.
- The Others.
- P.S. I love you.
- Sappho.
- The Lake House.
- Leon.
- City Of Angels.

Daca vrei sa suferi,de ce nu te desparti de iubita/certi cu parintii/omori/vatamezi singur/pleci de-acasa,huh?raised eyebrows
Asculta melodii triste : Greenday,Nickelback,Avril Lavigne,Alternosfera, Bon Jovi, etc...

Bafta! happy

| BlackVeil a răspuns:

Am zis sa plangi! raised eyebrows

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai dimineata m`am asezat cu fundu pe wc, am facut iar dupa ce m`am ridicat si mi-am incheiat fermoaru de la blugi am observat ca capaku de la wc nu era ridicat

| andrei95 a răspuns:

Te duci la unu si sari la bataie si sa vezi ce o sa plangi...de durerelaughing)
nu stiu uitate la un film trist(titanic) sau asculta melodii triste sau amintesteti ceva trist

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Eu plang de vreo 1 saptamana intruna oh go on...
mi-ar placea sa fiu in locul tau big grin
Aaaa si daca vrei sa plangi tongue
PLange si u un pic ptru minetongue

| Cromasston a răspuns:

Sunt sute de metode.iei o ranga, sau un obiect greu.il ridici deasupra capului.sh totul vine de la sinelaughing
Glumesc...pai vezi un film trist, asculta melodii triste etc. Spor la plans!

| ēน a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NrKS56LEYG0&feature=watch_response nu prea cred ca oo sa meraga dar [imi place mel :d]

| theprettyreckeless a răspuns:

Hmm. lipsa de inspiratie. ce zici daca asculti Celine Dion - Goodbye's the saddest word?

| Adrian4759 a răspuns:

Incearca cu ceapa pe la ochi! Efect garantat!

| kissmypixles a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cpeK28oZFko este destul de emotionant funda?

| addapaupsiktau a răspuns:

Gandeste-te ca vei ramane fara parinti,fratii,surorii, buniki, fara cel mai pretos lucru pe care il ai
imagineazati cum ar fi sa nu ai ce ai acum sa fi un nimeni, nimeni sa nu te bage in seama sa mananci numai paine cu ceapa
gandeste-te la lucruri pe care nu ti le doresti
de ex
cum ar ii sa nu ai parintii sa fii numai tu singura ziua singura noapte sa fii mai rau decat cei de la coltul strazii straight face
eu una sincera imi vine sa plang atunci cand nu am cu ce sa ma imbrac la scl pentru ca toate hainele sunt la spalat

gandeste-te nuami la raw raw raw
sper sa plangii
iti doresc sa plangi

dar nu poti plange daca vrei plansul e un sentiment care vine "din inima"nu se poate programa sper sa iti fii fost de ajutor pupiki

| Mary_3424 a răspuns:

POi du-te o tura prin parca loveste-te si vezi cum e.

| londonkate a răspuns:

Pe mine mereu ma face sa plang un film frumosblushing.

| DyaMarya a răspuns:

Nu stiu ce ar putea sa de faca sa plingi poate niste ciapa maruntita sau asta : http://www.youtube.com/watch?v=DtZm5D3vmXo incearca :*