| ριтιкαα a întrebat:

E adevarat ca daca tii mainile in apa rece faci febra?

P.S. stati linistiti ca nu vreau sa incerc. Doar vreau sa stiu pentru ca ma contrazic cu cineva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

La o adica este adevarat, dar depinde si cat ti mainile in apa si cat de rece este apa. Eu stiu ca daca mananci praf de creta faci febra. [ asta stiu sigur ]