| blonda90 a întrebat:

Ba! Lamuriti-ma si pe mine! Ziua barbatului nu e pe 5 mai? straight face nu are cum sa fie pe 9 martie. pentru ca MARTIE ESTE LUNA FEMEII! nu? big grin

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e.

| Arthur a răspuns:

Ziua bărbatului e în fiecare zi... big grin

| AdiSR a răspuns:

Ai dreptate. Pe 5 mai ne vine nouă rându'

| IasmyAndra a răspuns:

Buna iubita! Ziua barbatului e pe 5 mai...pentru ca martie e luna femeiii! iar treaba cu 9 martie o lamurim si o'asta [decii.pe 9 martie sunt mucenicii...44 de pahare.nicidecum ziua batbatului] deci pe 5 maii e ziua voastra baietii! lamurita? [pwppa deea sper ca te'am ajutat]; x fundita?love struck

| ToKen a răspuns:

Ziua barbatului e in fiecare zi.(treaca mearga si 5 mai)
Sariti cu " misoginule" ca nu ma supar.

| costel121 a răspuns:

Pe 9 amrtie este ziua barbatului mai intai e ziua femeii pe 8 martie si dupa a barbatului 9 martie cand se bea 44 de pahare ca sa ai noroc

| blonda90 explică (pentru costel121):

Se beau 44 de pahare pentru ca sunt sfintii 40 de mucenici nu ca e ziua barbatului!

| costel121 a răspuns (pentru blonda90):

Nu stiam

| moko a răspuns:

Nici eu nu stiu, multi zic ca azi, ba pe 5 mai, sau am mai auzit si alte zile... dar, ziua barbatului ii in fiecare zi, trebuie sa recunosti...

| Departure a răspuns:

Eu zic ca ziua barbatului e pe 5 mai.
Daca gasesti intr-un calendar etc.ca e pe 5 mai sa-mi dai fundita, plis

| katalinakarina a răspuns:

Nu stiu sigur... parerea mea este ca, barbatiii au fost gelosi k doar femeia are o zi, iar el nu. nu stiu cat de mult te-am lemurit laughing)

| anonimous123 a răspuns:

Se zice asa pentru ca sunt cele 44 de pahare si s-or fi gandit ca e ziua barbatului ca na, ei sunt mai betivi