| Tokha a întrebat:

aceasta este mai mult o intrebare de plictiseala ca ma plictisesc rau.Care este intelesul nickname-ului vostru sau de ce l-ati ales? Eu am D0uce, care e douce, care inseamna "dulce" in franceza, pentru ca sunt foarte sociabila si prietenii ma poreclesc asa, au vrut sa imi zica honey, dar mi-e nu mi-a placut si mie imi place mult francezabig grin

11 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Cristianorudi7 - vine de la cristiano ronaldo. era chiar asa de greu?
funda pls

| darrio2007 a răspuns:

Ma cheama Danut dar cel din Italia unde am lucrat imi spunea Darrio.Si pare mai frumos.

| κλάους a răspuns:

Pai "klaus" de la clau care provine din claudiu numai ca are un K si un S... si asa imi zic si prieteni, deci e o poreclahappy.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Eu am multe semne in nickname pentru ca imi plac mult...
Mai am "Aidda_Adda" pentru ca asa ma alinta toata lumea- ori Adda, ori Aidda...

| ZeDe a răspuns:

Eu il am pe ZeDe...pai porecla asta o am deoarece imi place sa fac beatbox si este un scketc numit ZeDe care imi iese bine laughing

| SfarsitDeDrum a răspuns:

R0shcaTa!:X. mi-am pus niste poze pe hi5 in asa fel editate incat la varfuri sa fiu roscata. si de atunci mi` se zice roscata desi nu sunt roscata!big grinlaughing

| purplestar14 a răspuns:

Purple:tradus din engleza inseamna mov si imi place culoarea aceasta/star:tradus din engleza inseamna stea pentru. ca imi pla stelele/14:anul` vitor in februarie implinesc 14 anitongue

| metehne a răspuns:

Buna!

Eu am Dreea pentru ca vine de la Numele Andreeahappy

| mabytza a răspuns:

Poi... numele meu este Mabitza de la Mabi Ma->Maria(sora mea micuta) Bi->Bianca(eu) big grin

| AdelinaC a răspuns:

Numele meu nu are nicio semnificatie si nici nu are legatura cu numele meu real dar pe net nu-mi place sa se stie cum ma cheama in realitate si asa m-am gandit la un alt nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nickname-ul meu e,, Me forever,, cea ce inseamna eu pentru totdeuna. Eu l-am ales gandindu-ma ca daca voi creste voi tot eu, cea de acum, sau ma voi schimba devenind o alta persoana. Acest lucru m-a facut sa imi dau singura raspunsul:voi fi eu pentru totdeauna.