| L1feDRAIN a întrebat:

Ma dus interesul sa va dau aceasta intrebare:
.
Ce inseamna nickname-ul vostru? Daca l-ati ales cu suflet desigur, nu gen "Ady_1998", ce lipsit de imaginatie. uh.

73 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Localitatea de adoptie.

| L1feDRAIN explică (pentru Salontanul):

Ce frumos.

ma frige limba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Aaaa, m-ai scos de la ignore? Ce fericire! \(^-^)/

| RAY a răspuns:

Numele meu presurcat

| L1feDRAIN explică (pentru RAY):

"RAY26TM", hmm, mai fa o prescurtare.

| RAY a răspuns (pentru L1feDRAIN):

De ce?

| L1feDRAIN explică (pentru RAY):

Ca si asa nu inteleg. :]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai sunt serios sau nu sunt serios?

| Doub a răspuns:

E ceva mult prea profund pentru a fi profanat

| Mayhem666 a răspuns:

Mie imi plac animeurile si probabil 95 stii deja de la ce vine.

| L1feDRAIN explică (pentru Mayhem666):

N-am idee de la ce vine "95".

| Mayhem666 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

"95" este anul in care m - am nascut laughing

| L1feDRAIN explică (pentru Mayhem666):

Whaw.

Hmm, esti cu 5 ani mai mare, nu-i mult laughing

| RainmakerX a răspuns:

Sunt unicat :'>
E facut de mine.
Trebuie sa insemne ceva anume? Sunt unicat si. happy

| L1feDRAIN explică (pentru RainmakerX):

Aa.
Care-i logica sa fii poet, daca nimeni nu-ti intelege poeziile?
Acum intelegi?

| R0R0 a răspuns:

Uite aici nume in japoneza, tinere.

| L1feDRAIN explică (pentru R0R0):

Tradu, batrane.

| R0R0 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

I am a girl. tongue
Fluturaș

| L1feDRAIN explică (pentru R0R0):

Butterfly!

| R0R0 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Yeah.

| KamaSutra a răspuns:

Genul de muzică prin care m-am regăsit

| L1feDRAIN explică (pentru KamaSutra):

Te-ai regasit? Ce frumos, khee...

| syd2 a răspuns:

Nimic

| L1feDRAIN explică (pentru syd2):

"Am ajuns sa ascult Lana Del Ray"

| deeeaqq a răspuns:

Şi pe mine m-a dus interesul să-ţi dau acest răspuns.

DA NORMAL CĂ L-AM ALES CU SUFLET.
Sau nu, aşa îmi zâc prietenii doar că l-am scris cu doi de ''e'' mai ciudaţi.

CE NUME MIŞTO AI, MI-E CIUDĂ CĂ E MAI MIŞTO CA AL MEU

| L1feDRAIN explică (pentru deeeaqq):

Mmm Deea.

N-ai inspiratie laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Știu, trist.

Tot mi-e ciudă că ai numele mai mișto. -.-

| Gonrax a răspuns:

Talent și valoare.

| L1feDRAIN explică (pentru Gonrax):

Nu prea observ :/

| Dorotheea21 a răspuns:

Ahh!
Daca stiam ca trebuie sa ne punem cu totii "AlphaPhiKeo", ca sa intrebam "Cat e ceasul?", m-as fi conformat imediat! big grin
Sunt complet lipsita de bunsimt ca mi-am pus numele si varsta, macar in loc de ani, treceam cifra atomica a radiului, era ceva!
Intr--un cuvant, ai sa gasesti doua cratime.
Ia tu una. big grin

| L1feDRAIN explică (pentru Dorotheea21):

[A-m] luat-o, dar cred ca stii ca nu o sa ai toata viata 21 de ani? (daca ai 21 :/ ) Ia-ti parantezele, am destule.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

D'oh happy Am vazut ca ai 16 anisori. Nu trebuia sa fiu rea cu tine.
Corect, acum am aproape 23, dar pe mine o sa ma cheme toata viata Dorotheea, la fel cum pe tine te cheama in realitate: Ionut, Mihai sau George, NU L1feDRAIN. laughing
Un "nume" pus "cu suflet" pe un site, are o enorma insemnatate.
Inseamna...NIMIC! big grin

| L1feDRAIN explică (pentru Dorotheea21):

Nu ma cheama nimic din ce ai spus, iar nickname-ul asta il am peste toott!
(Gmail, Youtube, Steam si toate jocurile care le-am jucat acum 2 ani, vreo 10)
Si de fapt..ma numesc Victorio, dar daca mi-as alege singur intregul nume mi-l-as pune: Ruben Victoriano laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daisuki=iubire love struck
si valoare daca stam sa ne gandim smug

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Hmm, in japoneza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Dwa :3

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

WoW, stii doar cuvantul asta? sau poate cat stiu eu turca? laughing
Serios, stiu mai mult de 10 cuvinte rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Aa...in japoneza? Nu, stiu mai multe decat stii tu in turca laughing stiu si cateva in turca, dar nu stiu cum se scriu laughing

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Scriile si poate continuam vorba, hah ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cele din turca? Am zis ca nu stiu sa le scriu, iar in japo, pai stau ceva timp laughing

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

De fapt, turcii scriu cu aceleasi litere ca si noi doar ca sub unele au virgulita, iar " I " mare in alfabet ei nu au, iar japoneza. hmm. japonezaa.

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

De fapt, turcii scriu cu aceleasi litere ca si noi doar ca sub unele au virgulita, iar " I " mare in alfabet ei nu au, iar japoneza. hmm.

Ce tot se strnguleaza site-ul asta!? Un raspuns sa apara, te chinui 10 ore!

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Ce sa faci, salarii mici, de ce sa lucreze prea bine la site

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Mde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt total lipsit de imaginatie. uh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a mai zis si asta.

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Ai trecut prin toate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Numai cand n-am putut sa trec pe langa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci. De acum o sa pot zice ca mi s-a mai spus si chestia asta.

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Mie tot mi-au mai multumit oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parghie de gradul 1.

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Foarte frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Mai degraba necesar in orice mutare.Lipseste punctul de sprijin.Fac eu rost si de asta...

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

Succes.

| Kyılε a răspuns:

Salut, L1feDRAIN.
Modificat în "Kyılε" (numele original fiind "Kyle"), acest nume îmi oferea înainte o stare de satisfacție, deoarece mă simțeam în largul meu, ca o epavă încă plutind pe apa tulbure. Acum, însă, acest nume mă caracterizează cel mai bine, făcând abstract de la toate sentimentele cuprinse de umbra nopții, ca o insectă cuprinsă de pânza păianjenului.
Numai bine!

| L1feDRAIN explică (pentru Kyılε):

Cata drama.
Mie personal imi amintestie de Kayle din LoL, judecatoarea.

| Kyılε a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Nu încercam să fiu dramatic. Îmi place doar să mă joc cu subconștientul meu, care mă manipulează din umbră, ca un păpușar care își manipulează propriile marionete.

| LostInPark a răspuns:

Mi l-as schimba acum in @DormindLaUsa, dar rade lumea pe aici.

| L1feDRAIN explică (pentru LostInPark):

Rade ea sau nu, pe tine nu trebuie sa te intereseze.

| Адина a răspuns:

Numele meo în rusă, neinspirată.
De fapt sunt genială

| viperra a răspuns:

Pai...al meu=duritate, frica

| L1feDRAIN explică (pentru viperra):

Si in final, iad, agonie, moarte. Frumos, frumos, serios imi place.

| viperra a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Moarte,da dar nu neaparat iad laughing

| TURB0X a răspuns:

Nimic, mi l-am pus pe asta numai ca sa fie mai usor de tinut minte decat cel pe care il aveam inainte.

| L1feDRAIN explică (pentru TURB0X):

Pe mine m-ar interesa cat de original ar fi, nu de memoria slaba a altora. hmm

| CinVasileeee a răspuns:

Cand vezi asta inseamna ca a fost generat prin Facebook, dar se poate schimba pe profil la setari. nu ca are lipsa de imaginatie! funda

| L1feDRAIN explică (pentru CinVasileeee):

Sa fi fost creat si cu cont p0rno, eu cer definirea nickname-ului.

| JakeXDD a răspuns:

Jake vine de la Jake Long din Dragonul american ( iubeam serialu' ) și XDD de la nimic. happy