| ゆい a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru fanii Clannad. In Clannad After Story, in cantecul de la inceput Fuko nu mai apare ca personaj desi in unele episoade o viziteaza pe Ushio, imi spuneti si mie de ce? Multumesc multttt!

Răspuns Câştigător
| DarkMarie a răspuns:

Pentru ca atunci Fuko a iesit din spital, stii ca ea a fost internata si nu s-a mai trezit...Ei bine ea si-a revenit si atunci incepe sa o viziteze pe Ushio. Si mie mi-a dat batai de cap si nu prea intelegem, dar pana la urma am inteles tot. Ca nu apare in opening, asta nu stiu de ce.
Sper ca te-am ajutat!^^