| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey!
Am o intrebare, daca stiti animeul Clannad/Clannad after story.
L-am vazut pe tot, super anime-ul, si ova insa nu am vazut filmul ma rog.Intreabarea este care era faza cu Fata aceea si cu robotul? Pana la urma robotul era Tomoya? Iar fata era Ushio? Ca sincer nu prea am inteles.
Decat asta vreau sa stiu cine erau fata si robotul ala.Eu cred ca Ushio si Tomoya. Daca nu e asa, spuneti-mi voi cum e.
Funda =D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci laughing Ca sa fie mai clar big grin: Da, robotelul si fata, erau Tomoya si Ushio happy. Stii luminitele acelea care apar cand se intampla ceva bun, si pot indeplini orice dorinta? big grin Parca aparuse una candva, iar Tomoya si-a amintit de ea, si si-a dorit sa fie totul ca la inceput, iar Nagisa sa nu fi murit la nastere happy. Apoi, s-a dat timpul inapoi ( Practic laughing ) Si asa Nagisa e vie la sfarsitul anime-ului happy. Apoi, dupa ce Ushio a crescut mai mare putin, Nagisa si cu Tomoya s-au dus cu ea in parc, doar ca a Ushio a adormit in timp ce se juca laughing. Fiind fica Nagisei, probabil ca era obosita tongue. Apoi Fuko a gasit-o acolo, si a adormit si ea laughing. Iar apoi a venit Tomoya la ele si le-a zis ca daca mai stau asa, o sa raceasca amandoua laughing. Partea cu robotelul si fata, sincer, nici eu nu stiu exact daca asa cum cred eu e corect laughing. Sper ca ti-am fost de folos happy. Byee wave.

(P.S.: Daca mai vrei niste anime-uri bune, incearca Death Note, Sword Art Online, sau Attack On Titans big grin. Sunt super faine seriile happy )

| AnimeAnnDRa explică (pentru anonim_4396):

Death note e ..GENIAL! L-am vazut, o sa ma uit si la alea doar ca acum urmaresc Nana.Si abia astept sa apara episodul din Naruto

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Ok happy Ma bucur ca te-am putut ajuta :*. Succeswinking

| AnimeAnnDRa explică (pentru anonim_4396):

App, nu vorbeam atunci cand s-a dus fuko langa ea.Ci atunci cand ea era singura [ ushio din..lumea aia] si fuko a vazut ceva stralucind

4 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa explică:

A si, fata aceea care cred eu ca e Ushio de ce era pe pamant si a vazut-o Fuko? Asta chiar nu am inteles.Restul anime-ului da!