| phantom2k a întrebat:

in animeul clannad after story in ep 21 la sf ushio si tomoya raman amandoi pe jos...dar in ep 22 sunt un pic confuz despre ce era vorba fata aia din a 2 lume era ushio si robotul ala era tomoya? si deodata a revenit inapoi cand nastea nagisa copilul in trecut dc ea nu a murit? sunt confuz rau de tot imi poate explica cineva

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Pai si eu am fost putin confuza, dar din cate vezi si tomoya e socat cand se vede iar acolo cand naste nagisa. eu cred ca fetita si robotelul sunt ushio si tomoya cum ai spus tu, iar cum fetita moare robotelul le da o a2-a sansa celor..adevarati sa zic asa. e ca o intoarcere in timp, si de acolo totul continua bine. sper ca te-am ajutat.

| a răspuns (pentru ):

Scuze ca e raspunsul cam foarte intarziat dar m-am gandit ca poate mai ai nevoie:-D

2 răspunsuri:
| phantom2k explică:

A da si inca ceva care poveste ar trebui sa cred acum prima cea in care nagisa si ushio au murit sau a doua in care arata ca a nascut cu bine si toti sunt fericiti?