| lonelyheart_4184 a întrebat:

Am 2 intrebari(una pentru baieti, alta pentru fete)

Va rog mult sa imi rasp sincer.

1.Baieti,cum arata in mintea voastra fata perfecta? Cum se comporta, cum arata, ce ii place sa faca etc.
2. Fetelor, cum arata baiatul perfect in mintea voastra?

Va rog mult sa imi raspundeti serios si sincer

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheLastHuman a răspuns:

Cand eram mic fata ideala voiam sa fie inalta blonda cu ochi albastri, sa arate bine etc etc...
acum fata ideala consider ca ar trebui sa nu fie f grasa in rest nu ma intereseaza, cel mai important lucru ar fi sa aiba un suflet pe undeva pe acolo laughing, sa fie sincera in tot ce face si spune. nu stiu, ar trebui sa ma completeze si impreuna sa fie super. oricum cand cunosti pe cineva si iti pasa te poti schimba complet ca sa fie armonie in relatie. sincer mi-as dori sa cunosc una care ar face pentru mine macar intr-un sfert din sfert din cat asa face eu pentru ea. nu cred ca ar regreta ceva vreodata. day dreaming

1 răspuns:
| KyraW a răspuns:

In mintea mea, baiatul perfect nu ar trebui sa arate ca fat frumos si nici nu i-ar trebui un car cu bani ca sa ma cucereasca.Trebuie sa aiba calitati fizice,dar mai ales morale:sa fie ascultator,sa fie intelegator, indulgent, dulce (in mintea mea baiatul perfect e artist deci trebuie sa stie sa faca una dintre cele 3 minuni:sa cante, sa compuna sau sa deseneze).Si daca nu are una dintre "cele 3 minuni" tot ar fi perfect atata timp cat stie sa asculte,e inteligent,stie sa iasa din situatii,manierat, dar sa stie si sa se distreze, sa se imbrace cat mai lejer si mai...street.Si nu in ultimul rand,ar trebui sa fie energetic si sa stie sa lase de la el,fiindca nu toate fetele au fire usoara,si multe dintre ele sunt dificile putem spune.(si nu ca chair ar trebui s aspun asta,dar mereu am avut ceva pentru baietii cu parul lung care asculta rock, desi ultima mea experienta de viata cu unul m-a bagat in batai, certuri si muulta violenta.deci acum ma axez mai mult pe moral).in concluzie baiatul perfect ar trebui sa aiba calitati psihice si sa fie puterni, independent si indulgent.happy

Întrebări recente