| BlueDay a întrebat:

Buna. Am de vanzare postere cu Justin Bieber din America, postere cu Twilight din Austria, formatii rock sau daca vreti servetele de colectie.

11 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Hey. Le-ai vandut pe cele cu Justin Bieber? ♥ Le vreau eu. Da-mi un id sa vorbim.

| BlueDay explică (pentru ViseColoratee):

ID meu e bluepicaro

| alina1999 a răspuns:

Hey buna! Cam cat ceri pe un poster cu Twilight?

| BlueDay explică (pentru alina1999):

1 leu si 50 de bani insa as dori sa le vand toate + un calendar tot din austria cu 40 de lei.

| Xtadelo a răspuns:

laughing Eu vreau servetele laughing

| BlueDay explică (pentru Xtadelo):

Daca doresti sa le vezi trimite-mi un mail la party_in_hell81@yahoo.com

| Pizzaria_Spitiko_1957 a răspuns:

Cat vrei pentru 2 un pret rezonabil te rog postere cu jeastin biber

| BiebsMtfk a răspuns:

Le-ai vândut pe cele cu Justin Bieber?

| Shatât_Patrii_1998 a răspuns:

Heii happy. Ai vandut posterele? M-ar interesa sa luam legatura daca le mai ai happy

| BlueDay explică (pentru Shatât_Patrii_1998):

Nu le-am vandut.da-mi add la ID bluepicaro sau trimite mail la party_in_hell81@yahoo.com

| livekiss a răspuns:

Eu le vreau pe cele cu justin bieber vreau mai multe vre 15 / 20 daca ai uite id meu yubiticaangel daca ai te rog sami pui si un pret la id si daca se poate si twilight