| Andrei_Marius_1994 a întrebat:

Buna am google chrome, mergea pana acum ceva timp. Cand deschid pagina google nu imi apare google, imi apar acele iconite de la new tab dar sunt goale si acelea. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Intra la setari "la pornire" seteaza "dechide o anumita pagina. si setezi pagina www.google.ro acolo. si mai jos ai "Cautare " acolo alegi din lista aia google. Si gata!

Succes :)

| Andrei_Marius_1994 explică (pentru StalkerSoul):

Mai jutat mult, mersi big grin

| Andrei_Marius_1994 explică (pentru StalkerSoul):

Mai ajutat mult, meriti funda big grin

9 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Intra la setari si pune iarasi google ca motor de cautare principal.

| Andrei_Marius_1994 explică (pentru Eastwood):

Ok merge cu google, dar cu new tab ce fac?

| Eastwood a răspuns (pentru Andrei_Marius_1994):

Deci cand deschizi google apare si new tab? Instaleaza iarasi google chrome si va fi ok.

| Andrei_Marius_1994 explică (pentru Eastwood):

Imi poti da o pagina de unde il pot instala?

| Andrei_Marius_1994 explică (pentru Eastwood):

L.am instalat din nou dar este acelasi lucru

| Eastwood a răspuns (pentru Andrei_Marius_1994):

Deci dai la setari si vezi ca scrie acolo : La pornire si scrie asta : Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini, bifeaza si modifica si pune google.