| alexx_8375 a întrebat:

am luat dupa un site trade hack pentru metin2 si imi cere parola, daca o stiti spuneti si mie, versiunea este 9.0

47 răspunsuri:
| myhay144 a răspuns:

Nu stiu, daca afli sa imi zici si mie ca aveam si eu cont pe metin2 laughing

| unknownn a răspuns:

Sunt niste prostii...nu exista hackuri pentru metin decat cheat engine si multiversion hack by banjo ala cu speed hack.
Nu te mai chinui ca oricum e o abureala

| alexx_8375 explică:

Lol, ma astea daca nu stiti metin2 numai vorbiti! Am level 71 si am vazut la un amic (mai de mult ) ca avea trade hack si mergea happy p. s daca nu stiti numai vb!

| alex1997 a răspuns:

Da bine zice alex daca nu stiti nu mai vorbiti! Hack trade merge...

| bacica a răspuns:

Ba da exista hack ce tot spuneti am hack de +9 cheat engine am 2 fms +9 si un rib

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista hackuri de trade de +9 si de tote felurile
Sunt o gramada de hackuri pe lume ai si daca vrea cineva sa se joaca pe un privat server atunci intrati pe http://metin2.empiremmorpg.com/ la registare presedintele este Napolitano si la descarcare alegeti megaumload 2 si lunchre heri si cronical exe si http://skymetin2.ath.cx/.
Noroc la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

112. 3456. 33056. 7865. 0089

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde la-ai luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex daca ai gasit parola sa o publici te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai si eu am aceeasi proble imi apare sa pun o parola da nu stiu care straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti conturi empiremmorpg cronikal bune negociez id:marius.cioranu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heo lume, da prosti sunteti toti. lol de unde descarci hacku ai si parola. o am da imi e lene sa o pun:tongue. daca o vreti 5 euro.asa ca succes.sau intrati pe elite pvpers.acolo le gasesti. cpl::::::ppppp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola esti parola sau utlizator sau parola(in limba engleza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este 7. 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deloc ma alexe

| alexpr2000 a răspuns:

E cel mai bun hack by banjo! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un hack si...na imi cere parola (cred ca parola e :arma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ID:rolisteaua daca te rog numi trimiti si mie damage hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu hack dmg dar se negociaza cu unu de tradehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu exista ...eu am trade hack de metine private.laughing ca de ro nu mai merge

| Xraullll a răspuns:

Alex
da-mi si mie un hack id puiu_raul1@yahoo.com

| Personna a răspuns:

Intrati pe M2 Tools. aici gasiti toate hackurile de metin2 puse de banjo 1. Sper sa aveti noroc cu totii. Succes!

| Edy2010 a răspuns:

Baa no fii parola d la contul de metin? sau o fii la misto chestia cu parola mda...

| XcatyX2011 a răspuns:

Alex zi-mi sh mie siteul de une l-ai luat ca m-au innebunit astea

| TrustMeIKnow a răspuns:

Ma sa stiti hackurile au existat pana in 2008 adica doar alea care mergeau acum sunt doar imitati adica prosti nu mai sunt ca pe vremuri sad