| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am o batatura in degetul mare de la picior de vreo 4 luni.Seamana cu o mica gaurica de vierme neagra.Este tare de jur imprejur. De cateva zile imi dau cu o crema numita ASLA med B. Zilnic cand calc ma doare.
Ce credeti ca am si cu ce pot sa-mi dau sa-mi treaca?

2 răspunsuri:
| nobody5568hf a răspuns:

Incearca un unguent care se numeste SEPTHYOL! el contine ihtiol si to poate ajuta!

Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La medic sper ca ai fost.GAurica aia de verme neagra nu te speria da este din cauza (la pariu pun) ca mergi descult prin casa si baturile sunt pot zice 3 nivele usoare medii si dureroase ce ai tu este o forma acuta de batatura asa ca incearca sa pui piciorul in apa calda sa se inmoaie piciorul (degetul) si dupa aia sa dai cu crema. Cu SEPTHYOL ca sa intre in piele sper sa iti fie de ajutor si multa sanatate (inainte sa te incalci puneti in soseta in jurul degetului un pasament sau ceva moale ) bye