| ingerashpierduth a întrebat:

am o intrebare pentru fetestraight face
Ce sunt acele scurgeri vaginale si ce culoare au?big grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scurgere vaginala este orice secretie care iese din vagin. Scurgerile vaginale normale sunt incolore, ca albusul de ou.

| oanna_4635 a răspuns:

Intra pe www.noifetele.ro gasesti toate informatiile:*

| stick a răspuns:

Buna si nu sunt fatatongue. In primul rand acele scurgeri nu ar trebui sa existe, iar daca exista e semn ca ai o infectie de la o raceala cel mai probabil! lichidul este alb-galbui si daca e o infectie majora miroase si urat, deci daca ai asa ceva, mergi la un medic sa nu ai o anexita sau metroanexita si daca e si bilaterala...cam ai de suferit si de cheltuit! Succes!

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Au culoarea galbui si se intaresc. e infectie sau ai racit la...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| D33atz a răspuns:

Pot aparea oricand dar de obicei inainte de menstruatie sau dupa...
au o culoare alb-galbuie... ceva transparent...
poti folosi protejslip-uri dc ai problema cu ele. oricum nu e ceva de care sa te temi>:d<

[fundita? :X]