| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu capul cred...
Am o catelusa vagaboanta pe care o cresc si am grija de ea impreuna cu CAMPANIA CATELUSA JIJI de anul trecut din Septembrie de cand a avut pui.
Pe 27.05.2011 am luat-o acasa si m-am bucurat ca am tinut-o putin apoi i-am data drumul. Dar cazul meu este ca de cand eram mica imi doresc un caine si parintii nu ma lasa sa am unul, si simt ca mor. Mereu sunt suparata si viata mi se pare urata fara catelusa mea Jiji pe care o tin afara si o plimb mereu cu lesa.Cand nu sunt langa ea simt ca mor...sunt plictisita, suparata, nervoasa x-( si imi vine sa plang intr-una. Ce sa mai fac?
Cine stie cum ma poate ajuta? VA ROG SA O ADOPTE CINEVA CA ALTFEL AM SA MOR www.campanialuijiji.blogspot.com

2 răspunsuri:
| FFabi17 a răspuns:

Si la mine este la fel...Dovedestelor parintilor ca esti responsabila(facand curat, facand mancare, dovedestele ca esti mai matura///ai grija sa nu o dai in bara) si dovedestele cat de mult iti pasa de catel!; x funda

| DeeaAndreea_2476 a răspuns:

Ai putea sa o adopti tu daca iti place atat de mult