| bikak a întrebat:

Am o problema acum ceva timp in urma am cumparat un pulover de culoarea roz inchis si cu scris albastru inchis cand l-am spalat si l-am pus la cuscat am observat ca scrisul sa intins pe si sa colorat un pic in spate... cum pot sa scap de aceste urme va rog mult ajutati-ma

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

L-ai spalat cu apa mai calda decat era scris pe eticheta.nu ai ce-i face, deoarece nu ai cum scoate culoarea din material.

| bikak explică (pentru express11):

Nu l-am spalat cu apa calduta

| express11 a răspuns (pentru bikak):

Din pacate nu ai ce-i face.pe bune, pentru ca nu ai cum sa scoti culoarea.