| RappinAsH a întrebat:

Mi-am cumparat un pulover alb(eu stand la casa), dupa ce l-am spalat l-am pus la uscat pe soba, dar din pacate s-a ars putin si a prins o culoare galbuie ...Cum pot sa scap de culoarea aia galbenaa? L-am spaat cu apa si clor.dar tot a ramas putina culoare

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti decat cu foarfeca.Adica nu mai iese.S-a ars.Am patit si eu asa.

| Reiikó a răspuns:

Daca nu a mers cu clor..probabil nu se mai poate curata. Se vede tare? Este pata mare?

| RappinAsH explică (pentru Reiikó):

Din fericire am vazut rezultatul la sfarsit s-a dus pata nu s-a ars prea tare..umpik se mai vede nu multt multumesc oricumȘ*