| Kido0 a întrebat:

am un iubit si nu ii place sa-i spun iubi sau iubire. a zis sai fasesc alta porecla.ca toti au aceeasi porecla. el vrea una speciala fundita

16 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Poate are vreo porecla, sau poate chiar tu i-ai dat candva una, dupa care o legi de ceva amuzant.

Sau il poti intreba cum pocea el cuvintele cand era mic, sigur va iesii ceva amuzant. Va avea legatura cu el si numai voi 2 veti stii de la ce vine.

Răspuns utilizator avertizat
| xSunriseX a răspuns:

Poti sa ii spui.puibig grin

| jadir a răspuns:

Strigal Ghita,Nagrivei, Bobibtza sau Rex poate ai place mai mult decat iubi, nu?

| Ilinca a răspuns:

Iubitule big grin

| cata_4290 a răspuns:

Hhmm,si eu care nici pe nume nu-i zic de porecla nici atat rareori ii zic gurita dar RAR,si nu mai are pretentii, ia spune-i tu pe nume, sa vezi ca ii ies pretentiile din cap.NU-I PLACE,dar ce ar vrea,el cum iti spune tie? asta e prea de tot, nu-i place cum il alinta iubita, pai iubita sa nu-l mai alinte poate ii place mai mult asa.si idei de porecle pai sunt multe dar mai tandre si mai sexi ca iubi si iubire nu sred ca sunt,totusi uite cateva idei:mi rey,(regele meu)baby,(nu e acelasi cu bebe)cichi,(vine de la cichitin-micut)dar nu-l intreba uite asta iti place incearca-le si daca tot iti comenteaza, sfatul meu este sa nu-l mai alinti, mie al meu imi spune carinio(cariño-draga mea)marog ceva de genu.si nu ne-am comentat niciodata felul in care ne alintam...bafta cu pretentiosul tau.jeje

| ゲオルギ a răspuns:

Eeee are cam multe pretentii laughing

| raluk200 a răspuns:

Poate tzucu:X:X

| Aditzu1988 a răspuns:

Incearca "bebe". Mie unul cand mi-a zis asa mi s-a aparut amuzant si dragut. Acum depinde si de caracterul fiecaruia.

| Aditzu1988 a răspuns:

Woaw scuze ca am venit cu aceeasi sugestie ca multi altii de pe aici. Nu citisem raspunsurile anterioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti spune bebewinking

| Tops a răspuns:

Spune-i gogu

| bobik91 a răspuns:

Eu ii spun prietenei mele Bebe sau Papy sau mai stiu eu, gasesti tu ceva. Mie Papy imi place cel mai mult tongue

| ssaTpu a răspuns:

Se vede mai special ...incearca sa-i gasesti o porecla sau ceva potrivit cu numele sau... un alint ceva smug de genu.big grin

| CrazyGirl16 a răspuns:

Poti s ii spui iepuras sau bebe

| Costi23 a răspuns:

Honey