| YuukiCrossYuuki a întrebat:

As vrea sa incep o poveste Vampire Knight, care sa ii aiba in cadru pe Yuuki si pe Zero. Insa...nu prea am idei. M-ati putea ajuta voi? Cateva sugestii? Funda.
Multumesc!

1 răspuns:
| AnimeLife123 a răspuns:

Pai depinde ce fel de poveste vrei sa faci

ex:dragoste:_______yuki si zero se intalnesc_se cunoasc si ei nu stiu ca se iubesc..si isi spun unul altuia cat de mult se iubesc

trailer:yuki vine la academie si se intalneste cu Zero(un vampir rau). Zero o rapeste si o pune sa-i fie mireasa chiar daca ea nu vrea____yuki este cautata peste tot de politie si nu este gasita___ lumea isi da seama ca este in regatul lui zero...stiu e cam nush___plicti dar este totusi buna

horor:ca sa fie un vampir rau in academie si sa bantuie academia si ca zero si iuki sa se ocupe de asta...yuki sa fie atacata iar zero sa o salveze

Întrebări recente