| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Bună, as vrea sa merg undeva da Sărbători mai exact în perioada Crăciunului și as merge undeva unde nu cere certificatul Verde, știe cineva locații,

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe câmp.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu prea ai șanse fara certificat deoarece si daca gasesti o cabana sau o pensiune dar unde maninci fara vaccin si certificat verde nu intrii in restaurant nu te vor lăsa, de ce nu te ai vaccinat? Toti vreti sa fiti bine primiti si respectati dar pe voi va doare in c r de ce zic autoritatile fara vaccin nu ai niciun drept, stai acasa lasa craciunul sau fă l pe drum.

| Violleta2022 a răspuns:

Acasa la cineva doar, fiindca peste tot la restaurant, hotel si motel se cere certificat verde.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei un apartament prin airbnb si comanzi prin glovo.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută o casă la munte, ultima dintr-un sat la munte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La centrele de vaccinare.

| Werrich a răspuns:

Puteți închiria un apartament în regim hotelier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În pădure

| 19flo79 a răspuns:

Cauta o pensiune sau cabana mai retrasa prin sate, la munte si suna si intreaba. O sa gasesti sigur.
Eu merg cu un grup si nu is toti vaccinati. Am sunat si am intrebat in cateva locuri si am gasit...

| Gelica_Morosanu_1986 explică (pentru 19flo79):

Imi poți spune și mie unde ai sunat