| TeManancCuNutella a întrebat:

Aseara am visat ca ma mut inapoi in Romania, si ca cum sunt certata cu 2 prietene, ele nu ma cred ca plec...Si in fine, azi l.am auzit pe tata vorbind cu mama ca poate ne mutam straight face. Le.am spus la cateva prietene, si ele mau crezut, dar cand o prietena i-a spus uneia care espe suparata pe mine, nu a crezut.
Sa intamplat exact ca ce am visat.
Ce se intampla? Adica, am mai avut visuri din astea...
Thx kiss

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna,Dediis! ai visat chestia asta pentru ca probabil pe jumatate vrei sa te muti in Romania si pe cealalta jumatate sa ramai in tara aceea.
sa inteleg ca tu nu vrei sa te muti ci sa ramai in acea tara?
asculta, cel mai bine ar fi sa decideti toata familia ce si cum sa faceti.sa ramaneti acolo sau sa va mutati inapoi in Romania.
Mult succes!

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Daca vrei parerea mea o ai aici :poate visul respectiv a fost un semn.(si spun asta pentru. ca eu nu cred in coincidente ).Sau mai exista posibilitatea ca acest vis sa fie o amprenta a subconstientului tau, adica sa te fii gandit cu o zi in urma la aceasat plecare. Poate fii si asta.

| Λndrei a răspuns:

Bravo ai calitati de "medium".Mie mi se intampla sa am cateodata senzatii de deja-vu.Incearca sa visezi numerele de la lotto 6/49.

| cat212 a răspuns:

Stiu ca nu te ajuta dar si eu patesc astfel. chestii care sunt in subconstient. sunt prezente desi nu ies la iveala cand avem alte chestii pe cap. scoala prietenele happy eu una asa cred. noaptea toate aceste griji se 'risipesc' si ajungem la cele din profunzime :d

| 123Julia a răspuns:

Esti clarvazatoare.da?