| albinuta2 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat si filmul cel mai bun primste funda >:

Răspuns Câştigător
| HarleyQuinn a răspuns:

Acotrul preferat:Johnny Depp[si Nina DObrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley si Candice Accolalaughing] Iar filmul preferat Fast and Furious

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Johny Deep, iar filmul preferat Piratii din Caraibe.

evenso
| evenso a răspuns:

Actorul preferat este Robert De Niro si filmul Cape Fear.

| heise a răspuns:

Actorul meu preferat este Andrew Scott si filmul meu favorit este Hachiko: povestea unui caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul preferat e Pe Aripile Vantului.Si actrita preferata Elizabeth Taylor.

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLore a răspuns:

Roza (Nicoleta luciu) Din inima de tigan rolling on the floor

| Mihai_Suciu_1998 a răspuns:

Kate Winslet este actrita mea preferata, iar filmul preferat este Twilight(toate partile).

| ClauDia33 a răspuns:

Mie sincer inca imi place de Miley Cyrus. din filmul L.O.L. chiar daca sunt mai mare tot la ea am ramas.laughing