| Anonimanonimus677 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat?happyDar filmul preferat?

Răspuns Câştigător
| AceOfSpades a răspuns:

Actorul meu preferat este Johnny Depp big grin. Iar unul dintre filmele preferate Sweeney Todd.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Actor preferat...cred ca johhny deep, cand face echipa cu tim burton mereu iese o capodopera!
*plus ca imi place cum interpreteaza roluri sinistre *
Iar ca film ...cum a zis si @AceOfSpades sweeney tood...dar si sin city!
http://www.imdb.com/title/tt0401792/

| JeSa a răspuns:

Actorul preferat: Steven Seagal. :)
Filmul preferat este: Caesar and Cleopatra.
http://www.imdb.com/title/tt0038390/

Iar de la Steven Seagal, imi place mult filmul: Above the Law.
http://www.imdb.com/title/tt0094602/

| DragosConstantin a răspuns:

Zac Efron in 17 Again si Arnold Schwarzenegger in Terminator 3: Rise of the Machines.

| Sabin91 a răspuns:

Richard Gere, filmul No Mercy.

| Sabin91 a răspuns:

Richard Gere,filmul No Mercy.

| Arthur a răspuns:

Unul dintre ei : Christopher Lambert în Highlander, bineînţeles, şi Sean Connery.

| Anonimanonimus677 explică:

Nu-mi place deloc Twilight...scuze anabellafeonix dar nu-ti dau funda.Arthur are o sansa la funda daca nu primesc un raspuns mai bun(si mie imi place de Sean Connerylaughing

| anabellafeonix a răspuns:

Robert pattinson => twilight

| alexutza2000 a răspuns:

Imi place mult "titanicul" ma face intodeauna sa plang iar actorul meu preferat este Rose!

| connieparkin a răspuns:

Actor preferat este Morgan freeman. filmul preferat - Feast of love!