| Ghost99 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat? si care este filmul preferat in care a jucat acel actor Funda

15 răspunsuri:
| xCookiieMonster a răspuns:

Ian Somerhalder - The vampire diaries and Paul Walker in Fast and furios 5 happy alta`u care e?

| Arthur a răspuns:

Unul dintre ei şi filmul : http://4.bp.blogspot.com/......der+01.jpg

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Fran Drescher-Frumoasa si dictatorul
Angelina Jolie-Mr&Mrs Smith
Leonardo DiCaprio-Titanic
Jennifer Love Hewitt-Mesaje de dincolo
Noah Wyle-Comoara din spatele cartilor
Urmareste-le si tu! Sigur iti vor fi pe plac!

| BlackFuneral a răspuns:

Nu prea pot sa aleg.
Mi-a placut de Tom Cruise in Misiune imposibila.
Si de Jennifer Aniston cam in toate filmele, dar cel mai mult in Sefi de cosmar.
Mai sunt multi actori buni care imi plac dar de astia mi-am adus acum aminte.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Asta e o intrebare grea fiindca nu ma pot hotara intre Johnny Depp in franciza Pitatii din Caraibe si Robert Downey Jr din Sherlock Holmes1&2/Iron Man sau The Avengers.Scue daca nu ti-am dat un raspuns mai explicit dar actorii astia doi sunt absolut geniali in fiecare din filmele enumeratelaughing

| SasukeCS2 a răspuns:

Pai am doi: 1) Paul Walker - a jucat in Furios si Iute (The Fast and the Furious) http://en.wikipedia.org/wiki/The_Fast_and_the_Furious_%28film_series%29
2) Jet Li - a jucat in Unicul (The One) fundita?

| agirll a răspuns:

Leonardo DiCaprio -Titanic funda?big grin

| TheBlueWolf a răspuns:

Robert Dawney Jr., Leonardo DiCaprio, Johnny Depp.Nu pot numi unul dintre ei ca un preferat avand in vedere ca se completeaza unul pe altul prin talentele inegalabile si felul in care se muleaza pe orice rol dand viata oricarui personaj abordandu-le modul de gandire, perspectivele, gesturile etc...Nu multi actori pot face asta.Toate rolurile lor m-au facut sa uit ca vad un Johnny Depp sau un Robert Dawney Jr. pe ecran.Filme preferate, Shutter Island, un thriller psihologic genial (Martin Scorseze, vorbeste de la sine) Sherlock Holmes 1/2 (seria lui Guy Ritchie).

| natearchibald a răspuns:

Ian Somerhalder, Selena Gomez, Knoxville (nici nu stie sa ii scrie numele)?
Astia sunt actori? Ati vazut mai mult de 2 filme/seriale cu ei? Ati vazut mai mult de un film/serial in care ei sa fie personaj principal?

Cei care au dat aceste raspunsuri, clar nu au vazut 5 filme in toata viata lor.

Cei mai buni actori in opinia mea sunt Christian Bale, Leonardo DiCaprio (si nu in Titanic, ci in filme precum Inception si Shutter Island), Johnny Depp (si nu numai in The Pirates of the Caribbean, ci si in filmele regizate de Tim Burton). Alti actori buni sunt Morgan Freeman, Denzel Washington, Anthony Hopkins sau Brad Pitt. Majoritatea filmelor lor sunt must-see.

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Il adorrrr pe Johny Knocksville care a jucat in Jackass1, 2,3, 3.5

| Gaara5846 a răspuns:

Actorul preferat:Jean Claude Van Damme
filmulbig grinesert Heat(Inferno)1999

| ViolentDemise a răspuns:

Actorul meu preferat este Jean Reno (http://ro.wikipedia.org/wiki/Jean_Reno) si filmul este Léon unde joaca si Natalie Portman(avea 12 ani). Este superb filmul chiar daca din '94, este dramatic, thriller, si in limba franceza.

| Deniku a răspuns:

Actorul meu preferat este Johnny Depp.Filmul in care a jucat este Piratii din Caraibe:La capatul lumii. funda?

| dragonultornada a răspuns:

Selena Gomez-Magicienii din Waverly place