| smileforme a întrebat:

ce parere aveti despre postul PRO tv, despre campaniile lor, despre ceea ce fac in general? big grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sunt initiative laudabile. Daca nu stiti cei de la PRO TV au castigat si premii internationale pentru aceste campanii.

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fata de Antene si Realitatea au o bila alba (luaind in considerare ca facea si ea parte din monstruoasa coalitie). Procentul lor de partinire este mult mai mic fata de celelalte si limbajul folosit a fost mult mai elegant ca la ceilalti. Bravo lor.

Abh
| Abh a răspuns:

Ce e aia Pro Tv?!

| Silvia a răspuns:

Pe pro tv ma uit la dansez pentru tine si divertis.Aa.si la stiri si filme uneori. Mi se pare un post bun, urmarit de multi.Nu prea imi place ca are prea putine emisiuni de divertisment.

| Mony_4137 a răspuns:

Mie imi place Servicul roman de comedie.happy

| smileforme explică:

Da stiu premiul EMY big grin

| snowman a răspuns:

Eu cred ca e buna foarte si postarile...