| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Cine are cont pe stardoll? Cine are sa il scrie! Cine raspunde prima\primul ii dau fundita! La restul le dau likewinkingsau asa ceva... dau "folositor","inteligent", si de asteawinking

Răspuns Câştigător
| ιяιηυк a răspuns:

Buna! Ti`l dau pe al meubig grin M`am jucat putin, dar m`am lasat de jocbig grin

Id:BbUuBbUu
Parola:Zuzic123 [cu capa de la chilogrambig grin]

Sper sa-ti placa contul meubig grinhee hee

Pa, pa!:*

8 răspunsuri:
| AnToNiKa_7758 explică:

Al meu e antonikpink

| TI a răspuns:

Purple_heart. Tu!? big grin. Ai cont?! Daca da, cum te numesti!? happy

| Anonim134 a răspuns:

Bya_ingeras

| ii a răspuns:

Am eu!
Yulikk-yulikk
Al tau care e?big grin

| AlleRay a răspuns:

Eu am! ma numesc cindymin! pe tine cum te cheama?

| XxImoGirlxX a răspuns:

Eu am cont...contul e OnilushDePlush happyhee hee

| jojoloveSHINee a răspuns:

Andrutzakitty

| julia_2276 a răspuns:

Eu sunt superstar pe stardoll, am 147 de starpoins(coroane) si ma cheama julia.sally