| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum pot sta treaza toata noaptea la inviere?

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Tragi pe nas. Energie la maxim laughing

| Ramo137 a răspuns:

Eu am stat pana la 14 dupa masa treaza de anul nou si normal eu ma culc la 5 dimineata, nu stiu cum sa stai tu treaza, eu asteptam vaca si puiu cand eram in a cls a 4. incepea la ora 4 dimineata pe cartoon network si asa m-am obisnuit sa dorm vreo 3-4 ore si nici nu am mai crescut... culcate pls sa vezi ce bine o sa fie in viitor. funda? a da eu am si insomnie.winking

| wowmentol a răspuns:

Prin vointa

| Robertty a răspuns:

E asa imposibil sa stai o noapte treaz fara sa bagi in tine prostii cafea energizante etc? nu cred!

| daria2000 a răspuns:

Energizante cafea si dulciuri(si cineva cu care sa te distrezi)

| AceOfSpades a răspuns:

Bea cafea, dormi toata dupamiaza, mananca multe dulciuri, bea energizante.