| painkilleeer a întrebat:

In noaptea aceasta vreau sa raman treaza. Ceva metode?

8 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Cafea,citeste o carte buna online 50 shades of gray sigur o sa te tina treaza

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea să încerci să dormi dupămasa puţin ca să nu fi obosită noaptea.

Un cola bun şi câteva filme n-ai să adormi prea repede.

| HellGirl666 a răspuns:

Bună. Bea energizant și cafea, mereu funcționează.

| alexandra2000ale a răspuns:

Uita-te la cateva filme interesante...sigur iti vor capta atentia (asa mi se intampla mie: stau la filme si se face 1:00, 2:00) si vei sta pana tarziu sau raspunde la intrebari pe TPU...

Funda?

| cristina6666 a răspuns:

Stai la televizor cu becul aprins, la calculator joaca-te ceva sau cu ceva...si armergesiun pic de coca cola si ar merge saiti pui ceasul sa sune din 5 in 5 min

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Ciocolata, cola cafea, si multe altele, poti ramane treaza si cu un bun prieten alaturi happy

| madddd a răspuns:

Iti spun eu o metoda care chiar merge:stai non-stop pe net!

| Rogojina_Adrian_1998 a răspuns:

Ma stai la calculator si pune-ti la spate niste cuburi de gheata cand o sa te lasi pe spate sa esti obosit hop, gheata isi face efectu. Funda?