| xmadutssu a întrebat:

de ieri dimineata am un pisoi birmanez de 6 saptamani,nu prea vrea sa manance si nu si-a facut nevoile de cat ieri cand s-a pisat la mine in brate. l-am urmarit si degeaba, nu am gasit nimic.Are cutiuta cu nisip dar nu isi face nevoile in ea, ci doarme cand se satura de cosuletul lui. Nu stiu ce sa facsad va rog sa ma ajutati!sad

2 răspunsuri:
| xmadutssu explică:

Pai am incercat mai devreme sa-i dau cu biberonul...dar refuza, i-am luat si conserva pentru puiuti dar tot degeaba.nu stiu ce sa ma fac cu elsad

| DebiiYT a răspuns:

Pai ar trebui sa il inveti.
Din cate am inteles isi face nevoile in diferite locuri numai unde trebuie nu.Din cate am auzit la prieteni de fiecare data cand isi face nevoile unde nu trebuie si il vezi il arunci repede sa termine ce a inceut in cutie si dupa aceea il rasplatesti.
Faza cu mancarea.El e mic si ar trebui sa ii dai lapte cu un biberon.
Sper ca te-am ajutat si mii de scuze daca nu dar am incercat.