| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna dimineata happy! Vreau sa imi fac o pagina pe facebook...imi dati niste idei de nume? Nu stiu ce nume sa ii pun big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Buna dimineata happy!

| Mirrre a răspuns:

Sunny Day
Luna si stelele
~Boys and Girls~
Sweet Heart

| Maria112 a răspuns:

Daca vrei o pagina de bancuri poti pune: Zambeste, nu e greu. Dar daca vrei una obisnuita poti pune Fete rele sau Tu si Eu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| NikDeea a răspuns:

Neatsa! Pai, incearca un nume cat mai original, eu m-am gandit la :
Fave fun '!
Suparicii '')
O_o Pericol de expozie o_O
Ursulet de Ciocolata ^-^
Miliardar de vise ( Dar nu este Original mai sunt pagini cu acest nume )
''Nu da Click, Nu nu!

| Crunchie a răspuns:

Miliardar(i) de vise

| Pentru_LalaFani_1975 a răspuns:

TamarraXlove

| MihaiStelistu a răspuns:

Salut am o intrebare la voi eu am fos creatorul unei pag pe fb si cine mia furato cum pot sa ma bag la loc adica ceva un raspuns ajutati-ma cine raspunde repede si binee Funda!

| Ovi_Calin_1978 a răspuns:

Cu sa fac aron