| SimonaaaF a întrebat:

Buna dragilor! Am nevoie de ajutorul vostru! As dori sa-mi recomandati un film bun si o carte buna de literatura (peste 100 de pagini). Mentionez ca-mi plac filmele cu tineri, de dragoste sau aventura, iar la carte as vrea ceva foarte interesant, care sa ma tina in suspans! Ultimul film vazut a fost "Trei metri deasupra cerului", pe care-l recomand tuturor cu mare drag! Merita vizionat!:*

Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

Cum spune si @asdfghjkls, cartile de la Nicolas Sparks sunt foarte bune si interesante, poti cauta pe net si iti alegi cam ce vrei tu. Iar niste filme bune pe care ti le recomand sunt: The holiday, A walk to remember, The last song, P.S I love you, astea sunt primele care mi-au venit in cap. O sa ma uit si eu la filmul recomandat de tine. :*

| SimonaaaF explică (pentru Kamiichu):

Vizionare placuta! Sa stii ca are 2 parti!:* (ambele super) La multi ani!:*

| Kamiichu a răspuns (pentru SimonaaaF):

La multi ani si tie! :*

4 răspunsuri:
| asdfghjklș a răspuns:

Filme si carti: Orice de la Nicholas Sparks, Agatha Christie

| lexi21 a răspuns:

Incearca "sarpele" de Clive Cussler sau ceva de Karl May