| ButerfflyColors a întrebat:

Heii.vreau si eu un film de dragoste asemanator cu trei metri deasupra cerului. Fundaa! Pup :*

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

Ai văzut si partea a doua; Tengo Ganas De Ti? Si daca da, uite aici încă doua (primul +continuarea). Scusa ma ti chiamo amore si Scusa ma ti voglio spesare. Aici e vorba despre o adolescentă si un bărbat care se îndrăgostesc, e tot spaniol si ceea ce mi-a plăcut cel mai mult, nu se termina oribil, ca 3MSC. La 3MSC prima parte am plâns o tona, iar a doua m-a dezamăgit mai tare dar într-un fel m-a si linistit pentru ca ea (Babi) a devenit chiar rea pentru ca s-a folosit de el si m-a linistit pentru ca pana la urma a rămas cu Jin care sa-l iubească asa cum merita.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

While You Were Sleeping (1995) In timp ce tu dormeai
The Christmas Card(2006) Felicitarea de Craciun

| Deleb a răspuns:

Hei
If i stay mi s-a parut un film foarte frumos, dar destul de trist sad
A walk to remember
Keith - cred ca asta se aseamana mai mult cu 3 metri deasupra cerului.
The fault in our stars
The Spectacular Now

| faramatania a răspuns:

Filme de dragoste:Endless Love (2014),A Walk To Remember (2002),Remember Me (2010),Keith (2008),Never Let Me Go (2010),Now Is Good (2013),The Fault In Our Stars (2014),If I Stay (2014),The Spectacular Now (2013),The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Art Of Getting By (2011),asemănător cu 3MSC:Combustion (2013)

| SouLIce a răspuns:

Nu prea am vazut multe filme de dragoste dar iti recomand My Sassy Girl si A Walk to Remember