| AlexutuDeiu a întrebat:

e o fata pe care o iubesc si suntem foarte buni prieteni da eu as vreau sa fiu cu ea da mereu imi lasa impresia ca vrea sa ramanem numai prieteni, si imi zice ca e inebunita dupa unu cu care ar vrea sa fie. Sa renunt la ea?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu are ochi pentru tine, ce rost mai are să-ți pierzi timpul?
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, daca nu te place nu are rost sa iti bati capu cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| FoundYouLover a răspuns:

Salut! Eu iti propun o solutie la mijloc: incearca sa-i arati calitatile tale, s-o impresionezi, dar nu exagera. Adica daca dupa ce faci asta 2-3 zile ea iti spune in continuare ca ii place de tipul ala n-are sens sa mai insisti.

| Peter920 a răspuns:

Salut,fa ce crezi tu ca e mai bine.

| Geo235 a răspuns:

Dar ea te place? Mai bine renunta... fara suparare.

| lacramioaraana a răspuns:

Nu te lasa batut si incearca sa vorbesti cu ea stii cum se spune incercarea moarte nu are

| Mihai9929 a răspuns:

Pai daca ea iti spune ca ii place de altul... si decat sa o intrebi daca vrea sa stea cu tine sau ma rog, cum ii spui tu risti sa spuna un "NU" care poate strica si relatia voasta de prietenie... Asta e parerea mea, si din pacate sunt si eu in aceeasi situatie la fel ca a ta. Eu asa gandesc, dar acum depinde de tine ce vei face.