| Mally98 a întrebat:

Hey TPU!

Azi este ziua mea.Am invitat niste fete...si...nu am nici o idee ce sa facem.
Ma puteti ajuta?happy Dau fundita:X

P. S.(avem 13 ani)

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Paihappyin primul rand"La multi ani!"apoithinking ati putea sa incepeti prin a va juca adevar sau provocare,va puteti machia legate la ochilaughing)asta ar fi foarte amuzant,muzica si dans(incearca sa improvizezi concursuri de"cea mai buna dansatoare/cantareata",baba oarba(foarte amuzant,mai ales daca e si mult spatiu)ascunselea,va puteti face unghiilerolling on the floor, bataie cu perne(doar daca pe parintii tai nu i-ar deranja putina dezordine), puteti sa va uitati la niste desene impreuna pentru a va amuza...prin bucatarie(asa de distractie)ati putea lua si voi niste biscuiti si sa le puneti frisca,fructe,bombonele colorate(sa faceti putin pe bucataresele)seara puteti sa va faceti un fel de "cort din paturi"(preferatul meu din capilarielaughing)) )unde sa va spuneti povesti infricosatoare,unde sa aveti ceva de gustarica,mai puteti juca "nu te supara frate",macao,puteti mima,va puteti face diferite cuafuri,si apoi sa va dati note,care ar fi cea mai buna,puteti proba haine si sa faceti un fel de"show de moda",va puteti si fotografia,iar apoi sa radeti impreuna de poze; de asemenea ati putea sa va jucati jocuri pe calculator(multiplayer games),sau pe rand; va mai puteti juca "cald, rece", fazan,"ce incape intr-o valiza"happysper sa iti fie de folostongue

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

La mulţi ani scumpa,îţi doresc ca toate dorinţele să ţi se împlinească, să fi sănătoasă şi să ai parte de cele mai frumoase momente petrecute alături de cei dragi!

Sper că petrecerea mai continuă şi la acestă oră. O vârstă frumoasă, o seară atât de minunată... Puteţi juca nişte cărţi pe porunci cu băieţii sau să încingeţi ringul de dans...ar fi multe de spus, dar vă las imaginaţia să lucreze, multă baftă!

Petrecere frumosă!

| mariuca16 a răspuns:

Puteti face karaoke, puteti dansa, juca carti pe porunci.Este un joc tu te legi la ochi de exemplu si trebuie sa o machezi pe o alta fata legata la ochiwinkingsau puteti canta printr-un pai intr-un pahar cu suc o melodie si celelalte trebuie sa ghiceasca.laughing cauta pe net

| NoMoreWords a răspuns:

Laaa multi ani! Pai puteti face o groaza de chesti:
-jucati adevar sau provocare
-faceti farse la telefon
-mergeti la un suc
-barfiti laughing
-uitati-va la un film
-spuneti bancuri/povesti de groaza
-cantati
-faceti un concurs de talente