| 8paulica a întrebat:

In metin2 este neaparat sa cumperi masca emotiei cu bani reali? De unde pot face rost de MD?

7 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca esti pe server privat poti sa o iei cu 0 yanghee hee asa cm am fc eu pe metin2 guabina happy

| xSp0nge a răspuns:

Iti bagi pe tel.Si apoi ii trimiti in metin2happy

| Laurentiuuu a răspuns:

Poti face rost nu mai cu euro MD nu sunt comerciabile la fel si masca emotiei :X fundita?happy

| suprizaman a răspuns:

Pe metin2ro sau alte limbi, da. Daca joci pe metine private [iti sugerez metin2united] o poti cumpara cu yang de la magazinul de diverse. Go privates!

| DAC a răspuns:

DA, masca emotiei o cumperi numai cu bani reali.MD ii obti din trimitere de SMS-uri, mi se pare ca 2 euro 15 MD parca, sau suni de pe telefon cu credit sau abonament.Citeste aclo ca sunt mai multe variante, si cu cardul.
Insa, poti sa dansezi si sa saruti la nunta fara nici o masca a emotiei big grin
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe metin2 ro exista doua moduri :
1 Cumperi masca emotiei de la item shop
si 2 Se gaseste un prost sa arunce masca emotiei pe jos rolling on the floor
asa am facut eu rost de inelul lui luky

| StefanCroitoru21 a răspuns:

DA asta e tare dar poti sa cumperi si tu cu bani adv de pe telwinking dar sa stiti ca o puteti gasi si voi de la un prost care a aruncato laughing asa cum am gasit eu in centru o sabie aruncata care e de lvl 5 dar are puere mare 47-59 cam asa