| anonim_4396 a întrebat:

Asta este pentru jucatorii de metin2 stie cineva cum i-au masca emotiei?

18 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Pai daca joci metin2 ro o cumperi cu monede dragon si bani adevarati, dar daca esti DESTEPT SI TE JOCI SI TU pe server privat, nu trebuie decat sa mergi la negustoreasa sa ti-o iei ca, costa 0 yang.Eu joc server privat.Am facut 30 intr-o orawinking

| master123456789 a răspuns (pentru FineBroAndy):

Cum intri pe servarul privat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu stiu.Deschis intai moneda care se roteste. Apoi, da click sus unde scrie "obtine monede de dragon". Dupaceia dai click unde scrie SMS. Dai doua SMS-uri dupa cum zic ei. Dupaceia, te duci iar pe moneda care se roteste si dai relatii si comert da enter apoi da click pe masca emotiei de acolo si cumpara-o. Apoi, te duci la administratorul depozitului si o iei. Sfarsit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu eu mai multe intrebate pe id unikat_in_tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca joci metin2 ro o cumperi cu monede dragon si bani adevarati, dar daca esti DESTEPT SI TE JOCI SI TU pe server privat, nu trebuie decat sa mergi la negustoreasa sa ti-o iei ca, costa 0 yang.Eu joc server privat.Am facut 30 intr-o ora

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu as vras a aflu cred ca trebuie monede de dragon si bani seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca se ia cu un milion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac rost de menede de dragon?
dati un raspuns bun~
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masca emotiei o cumperi cu bani reali.
Dai la item-shop si obtine monede dragon.
dai la obtinea sms si iti da un incee cu Game si cu inca ceva si trimiti 2 sms-uri=30 md, iti ajunge pentru masca emotiei care e 26 md pentru 15 zile.
2 sms-uri ( 30 md)=5. 21 euro
Bafta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti lua de pe net cu monede dragon de pe itemshop.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemplu joci server privat si o iei de la negustoare.sau o cumperri de pe net dai pe banul ala care se roteste si dai obtine monede dragon.io atata stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum joc metin2 pe server privat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai masca emotiei o cumperi cu MD. Pentru a face rost de MD de pe telefonul mobil/fix apeleaza la : "0906160961" si scrie codul 130169 apoi ati raspunde un operator si te descurciwinking ASTA ESTE CEA MAI SIGURA METODA. ATENTIE: daca scrii altceva inloc de 130169 nu ati va raspunde nici un operator si vei platii degeaba apelul

| Andrei900Boss a răspuns:

Sau o poti lua de pe shop de pe ch1 ca la shop o poti lua dar mai am gasit o metoda sa o iei decat sa dai yang pentru masca emotiei poti sa cumperi 100 MD de pe ch1 cu yang daca ai 1 miliard sau ceva sti tu ca aia fac or ce cu cateva Miliarde in joc? happy

| Ene_Marius_1989 a răspuns:

Doamne nu-mi merge da am metinulstraight facestraight face