| LoveToSmile a întrebat:

O sa particip la un dans modern. Aveti idee cu ce pot sa ma imbrac?

5 răspunsuri:
| sEEk8 a răspuns:

Pai in primul rand ca dansurile moderne sunt de mai multe feluri in al 2lea rand este ca nu stiu ce garderoba ai si in al3lea rand nu conteaza cum esti imbracata conteaza cum dansezihappy

| LoveToSmile explică (pentru sEEk8):

Eu intrebam asa in general cum se imbraca la un dans modern, dar in fine.

| angellswig a răspuns:

Depinde de tema melodiei...

| Kίđđίє a răspuns:

Poi poti sa te imbraci cu colanti si o bluza super o rochie si pantofi asortati pantaloni treisferturi o bluza super si o jacheta
Sper ca ti'am fost de ajutor funda? :*:*

| PufosHenieEe a răspuns:

Pai...o bluza mai larga si colanti sau pantaloni scurti