| Zooter a întrebat:

Bună!
Recent am văzut o reclamă pe Youtube la unul din serialele de pe Netflix însă nu am reținut numele serialului.
În serial este vorba despre dispariția a doi băieți. iar mama acestora îi caută cu poliția, în final îi găsește în pădure însă aceștia au niște numere imprimate pe antebraț și au ceva puteri supranaturale.
Știți cumva cum se numește acest serial? Chiar vreau să îl urmăresc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Esti foarte norocos, ca abia am inceput sa ma uit la serialul asta!
Se se cheama: "Stranger things"

http://www.imdb.com/title/tt4574334/

| Zooter explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! ♥

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zooter):

Primesc funda?

| Zooter explică (pentru Violleta2022):

Uitasem. Scuze happy