| robertaprioteasa a întrebat:

Stiti cumva daca in taberele studentesti se pot lua insotitori? Daca da, care este suma pe care trebuie sa o plateasca? Sau pot intra "pe neve"? laughing Am inteles ca multi nu declara insotitorii si? (mai mult)

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Ar trebuii sa intrebi studentii mai "batrani" si care au mai participat in tabere. Depinde de tabara si de administratie. Dar colegii tai o sa-ti dea mult mai multe informatii decat am putea noi sa-ti dam.