| MaDaMadalina18 a întrebat:

Sunt o mare fana anime! Vreau si eu un site unde pot sa găsesc toate personajele din Bleach, Naruto si Yo Yo Hacusho. fundita! happy p. s: nu vreau wikipedia

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Www.goodanime.net;)

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Pe http://myanimelist.net/panel.php gasesti o lista imensa cu cam toate animeurile care exista de toate genurile posibile. Aici nu urmaresti anime, dar te poti informa. Gasesti cam orice informatie legata de anime. Animeurile sunt listate dupa cat de bune sunt conform utilizatorilor.