| StewartCassie a întrebat:

Afara ploua si m-am plictisit sa tot stau la calculator. Stiti ceva ce as putea face? Am carti dar nu prea simt nevoia sa le citesc laughing).
Enumerati cateva activitati utile.
Raspunsul cel mai interesant poate primi funda happy

20 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Cheama un prieten la tine vorbeste la telefon uitete la un film de comedie sau cauta bancuri etc... poti face multe!

| ILied a răspuns:

Joaca TOMAPAN, Macao, Killer Preda-te... Uita-te la televizor. Joaca ceva cu fratii/ suririle (daca ai, bineinteles).

| StewartCassie explică (pentru ILied):

Sunt singura la parinti happy

| StewartCassie explică:

Ploua prin vest happy

| floresdemayo a răspuns (pentru StewartCassie):

Da, m-ai lămurit, ce sa zic! Mersi de informatie. Ai fost foaaarte "concretă". Eu zic sa numeri picaturile de ploaie de prin vest, daca tot te-ai plictisit!

| StewartCassie explică (pentru floresdemayo):

Haha laughing Ce sa-ti povestesc. Bine ca nu vrei sa alfi si ce numar port la lenjeria intima. Fii serioasa laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru StewartCassie):

Denotă că n-ai caracter duduie, dacă vii cu astfel de afirmatii! Esti o fătucă de la țără, trăită in mediul rural, cel mai probabil. Asta rezultă din gandirea ta. O fată inteligentă si educată nu are timp să se plictisească, mereu are la îndemână o carte de citit sau ceva de învățat. Dar tu, esti ceea ce esti. De fapt, ne-ai arătat ce poți.

| Elsiane a răspuns:

@Andrada04T, ai luat vacanță de 2 ore (sau de o zi dacă nu te-ai dus la premiere) și te-ai plictisit?

| StewartCassie explică (pentru Elsiane):

Am fost la premiere. Ma plictisesc pentru ca afara ploua si de calculator nu prea mai am chef. laughing

| Elsiane a răspuns (pentru StewartCassie):

Mă mir că la tine plouă, la mine e cald de două săptămâni și mor acasă la mine. Sunt 45 grade la mine. Ce bine e la tine... mai bine să te plictisești și să plouă decât să stai și să mori cu mâna pe tastatură de căldură.

| StewartCassie explică (pentru Elsiane):

De cateva saptamani nu o plouat aici, pana azi happy. Oricum nu cred ca o sa dureze mult ploaia, imediat iasa soarele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu ploaie crying aici sunt 50 de grade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa asculti muzica uitate la tv sau cheama o prietena pe la tine va uitati impreuna la un film happy

| mystery1girls a răspuns:

Poti incerca blogul asta http://sangesitrandafiri.wordpress.com sper ca te'am ajutat pa:*

| labadecal a răspuns:

De fiecare data cand ma plictisesc, eu fac tractiuni.Ai putea sa incerci si tu.E o modalitate excelenta de a scapa de plictisealawinking

| IoanaMontana a răspuns:

1.Suna-ti o prietena si cheam-o la tine
2.Intreabat-i parinti daca poti chema doua prietene sa va distrati
3. Jucati carti
4. Faceti-va unghiile
5. Discutati despre baieti
6.Ganditiva la vacanta...
cam atat dar tarziu... funda?

| ItachiUchiha17 a răspuns:

Cel mai bine eu cand ma plictisesc si nu sunt parinti acasa sun un prieten, ma uit la tv si fac LEGO.

| Byby999Mary a răspuns:

Iti sugerez sa joci un joc cu familia sau sa Citesti niste reviste de Moda daca ai...happy
Cred ca cel mai bine e sa joci un joc cu Familiawinking!

| StewartCassie explică (pentru Byby999Mary):

Nu sunt parintii acasa.

| discodiva a răspuns:

Daca iti plac activitatile de tip origami, poti incerca. Daca iti plac activitatile hand-made, poti face ceva dragut. Sau poti rasfoi reviste, completa integrame, scrie diverse. Eu am o carte cu jocuri logice si enigme, cand ma plictisesc imi omor timpul, nascand idei, batandu-mi capul cu solutii. Sau poti practica pilates, ceva ce iti face placere.winking