| Emilyca38 a întrebat:

Am intrat in vacanta de iarna si chiar nu am nicio idee ce as putea face. Pe langa teme, care ne-a dat foarte multe, as vrea sa fac si alte lucruri distractive, astfel incat sa raman cu amintiri placute din aceasta iarna.

Ce as putea face si cum sa-mi structurez timpul astfel incat sa-mi ajunga si pentru teme si pentru distractie?

FUNDA!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andreeaaqswdefr a răspuns:

Încearcă te trezești cât mai devreme și întreaga dimineață fă cât de multe teme poți.Ca să nu obosești poți să faci pauze atunci când simți nevoia. Dacă ți-e mai ușor, ocupă-te doar de tema de la o anumită materie până o termini sau alternează materiile pentru a nu te obosi.Astfel,îți va rămâne timp suficient restul zilei pentru alte activități. Poți stabili anumite zile în care să te abați de la program și să nu te mai ocupi de niciun fel de teme, dar cum ai precizat că ai mult de scris mai bine ai respecta programul până termini toate temele și atunci ți-ar mai rămâne câteva zile libere la dispoziție în care doar te poți distra. Sper că ți-am fost de ajutor.

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei sa faci ceva care sa ramina, du-te si fa voluntariat. Cu 50 RON cu care iei 4-5 pungi de bomboane de brad si te duci la niste copii amariti o sa capeti amintiri mai placute decit cu 500 RON sparti in vreun club sau cheltuiti aiurea pe prostii.

| Eduard619 a răspuns:

Eu de exemplu am facut mancare am dormit si m-am jucat toata ziua pe PS4 deci nu am irosit timpul laughing)

| d0areu a răspuns (pentru Eduard619):

Ai PS4? Norocosule happy

| Eduard619 a răspuns (pentru d0areu):

Acum da, eram nehotarat intre PS4 xi XBO dar acum stiu ca am facut alegerea buna.

| d0areu a răspuns (pentru Eduard619):

Eu am un PS2 si vreau sa imi iau un PS3 la anul, am auzit ca nu mai baga fifa 15 pe PS2 numai pe PS3 si PS4. sad

| Eduard619 a răspuns (pentru d0areu):

Da-mi id sa vbwinking

| d0areu a răspuns (pentru Eduard619):

Blaj_denu2000@yahoo.com

| Eduard619 a răspuns (pentru d0areu):

Ti-am dat add.

| d0areu a răspuns (pentru Eduard619):

Bine, scuze dar nu pot vb acum, o sa vb mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pictează, compune melodii, bate un record, joaca jocuri video.

| Nonameagain a răspuns:

Buna ideealui KodrutZ. Multumirea de a vedea copiii fericiti este de neegalat si de nesters din sufletul tau.

| alexdumitru a răspuns:

Incearca diy!

| UnCartof a răspuns:

Lasa-te la bustul gol si alearga pe afara

| AnaGeorgiana292 a răspuns:

Pai ai pute sa te apuci de origami...sau quiling.
big grin