| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

AM nevoie de ajutorul vostru. Stiti cum se fac umbrele cu sclipici? Daca da v-as ruga sa imi luati id-ul: memoriepierduta si sa ma ajutati sa invat, sper sa nu va suparati iar daca nu aveti chef macar un tutorial daca stiti. Se pot face si in photoscape? Si as mai vrea sa va intreb ceva. Scrisul cu sclipici se face numai pe photoshop nu? fundita raspunsului care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Hm...pai ai putea la umbrele sa cumperi lipici cu sclipici si lipesti o umbrela. Peste poti pune un nailon. Vezi sa fie o umbrela transparenta ca sa se vada sclipiciul happy. Sper ca te-am ajutat, fundita?

| Lil2828 a răspuns (pentru Tsunade99):

Se referea la umbre, nu umbrele de ploaie laughing